Ben i Mia to kuzyni, których rodzice postanowili ochrzcić wspólnie. Bena znam od urodzenia, a jego mamę, Olę, jeszcze dłużej. Kilka lat wcześniej zupełnie przypadkiem dzieliliśmy mieszkanie podczas studiów, a Ola regularnie pomagała mi realizować sesje zabawek i ubrań dziecięcych. Jest to jedyna kobieta na świecie, która w 4 minuty od obudzenia potrafi się umyć i przygotować do wyjścia. Teraz nasze dzieci ścigają się na hulajnogach i wymieniają szalikami.

Wracając do tematu ” Fotograf na Chrzest w Warszawie” : Przygotowania na Wilanowie z kotem Bożenką, która ma u mnie aktualnie minusa za podrapanie Hanki. Ceremonia w kościele przy Placu Hipstera (oficjalnie Zbawiciela) w Warszawie. Miejsce, gdzie warto wybrać się wcześniej i spokojnie zaparkować.

Impreza w Boathouse, miejscu gdzie fajnie się imprezuje i fotografuje. Zawsze trafiam tam na część namiotową, która jest mega fotogeniczna. Ciemne drewno z otwartymi ścianami i widokiem na zieleń oraz czystobiałe namiotowe sufity. Oprócz tego – co równie ważne dla jakości zdjeć – dobrze tam karmią. Na deser zdjęcie Bena z moimi szkrabami po kilku latach, podczas rekomendowania pączków mojej córze.

Ceremonia: http://parafiazbawiciela.org/liturgia/
Impreza: Boathouse, Warszawa | http://www.boathouse.pl