Z przyjemnością zaopiekuję się fotografią eventową na imprezie Twojej lub Twojej firmy. Jestem w stanie pracować dyskretnie jako fotograf na imprezach takich jak rocznice, wręczenia nagród, pikniki rodzinne, gwiazdki firmowe, koncerty, kolacje, wykłady, konferencje czy uroczyste otwarcia.

Mam duże doświadczenie w pracy w każdym rodzaju obiektu przy dowolnej grupie ludzi, w tym przy imprezach z udziałem głowy państwa ochranianych przez służby specjalne oraz imprezach dyskretnych, bez prawa do publikacji zdjęć. Regularnie fotografuję dla Ambasad i cieszę się stałą współpracą z najlepszymi hotelami w Warszawie. Fotografia eventowa w Warszawie

Do fotografii eventowej podchodzę w pełni profesjonalnie, ale bez zadęcia. Wykonuję zdjęcia pokazujące wydarzenie przy czym koncentruję się na ludziach i ich emocjach.

Większość zleceń obsługuję w formie dyskretnego reportażu. Cenię sobie dyskrecję i zwracam ogromną uwagę na to, aby nie przeszkadzać. Na życzenie jestem w stanie zapewnić obsługę dwóch lub więcej fotografów, ekipy filmowej, fotobudki; zorganizować mobilne studio fotograficzne czy stanowisko natychmiastowej obróbki i wydruku zdjeć.

Każde zlecenie obsługuję osobiście. Mieszkam i pracuję w Warszawie, ale żadna odległość nie stanowi dla mnie problemu. Pierwsze zdjęcia zobaczycie już po 3-4 dniach, a pełne galerie standardowo oddaję po 1-2 tygodniach. Zakup opcji express znacznie skraca czas oddania zdjeć.

Sesja Biznesowa 600zł

godzinna sesja w studio lub w siedzibie firmy. 8 wybranch zdjeć po starannej obróbce

Event 900zł

dwugodzinny reportaż z eventu. 80+ zdjęć w galerii internetowej.

Super Event 1600zł

czterogodzinny reportaż; 150+ zdjęć; galeria online; licencja do zdjeć; pendrive

Extended 4500zł

reportaż do 12h; 400+ zdjęć; fotobudka; licencja do zdjeć; voucher na sesję biznesowa dla 2 osób