To był niezwykły dzień w karierze fotografa ślubnego w Olsztynie. Byłem jednocześnie gościem i fotografem, co mogłoby być najgorszym pomysłem na świecie, gdyby nie pewien genialny plan – pod koniec Ceremonii do akcji wchodzi zastępujący mnie Sławek – znany i lubiany mi fotograf, z którym czasami współpracuję. Wytrawne oko spotka mnie na kilku zdjęciach. Mimo usilnych starań nie mogłem się powstrzymać i co jakiś czas popełniałem kilka zdjęć, na przykład te leżące o 5 rano.

Z Wojtkiem i Iloną znamy się i przyjaźnimy od lat. Mamy za sobą wiele spotkań, wyjazdów, biwaków, wspólnie przyszykowanych obiadów i pomysłów biznesowych za miliony dolarów, z których żaden nie wypalił – może i dobrze. Bardzo ucieszył mnie wybór sali w Hotelu Przystań w Olsztynie – mieście rodzinnym Ilony. Jest to jedna z moich ulubionych sal nie tylko z powodu prostego, ładnego wnętrza, ale też przefajnych warunków na zewnątrz – pomost jest praktycznie na poziomie wody. Doceniam ładne miejsca, bo w takich warunkach dużo przyjemniej się pracuje. Doceniam też tutejszą świetną kuchnię. Tak, zdecydowanie chcę tu wracać częściej.

Z perspektywy gościa: był to piewszy raz, kiedy zostawiliśmy Franka u babci na noc. To bardzo ważne i trudne wydarzenie, ale tylko dla rodziców – Franek nie zauwazył naszego zniknięcia. Opcja z podwójną obstawą fotograficzną sprawdziła się wyśmienicie. Mogłem jednocześnie zadbać o zdjęcia z przygotowan i ceremonii oraz bawić się jako gość, a potem na spokojnie zająć się przygotowaniem zdjęć i książki.

Na zdjęciach 3 pary zaślubione pod moim czujnym okiem, oraz na moje oko z cztery, które jeszcze na mnie odkładają i pewnie pojawią się w galeriach 2018/2019. Aha – szczególne podziękowania mojemu Tacie Adamowi za pomoc w rozchodzeniu nowych butów dzień przed ślubem.

Przygotowania / Wesele: Hotel Przystań, Olsztyn | https://www.hotelprzystan.com
Ceremonia: Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie | http://www.nspj.com.pl
Muzyka: Bumerang | https://www.facebook.com/zespolbumerang
Film: 77video | http://77video.pl

Testimonials

“Zajebiste te foty!!! Jak nie lubię oglądać zdjeć tak teraz sie zmusiłem i w te się wkręciłem w ch*j”

Wojtek S. (Pan Młody)

© 2018 COPYRIGHT BARTŁOMIEJ ZACKIEWICZ DESIGN BY ROBAK.CO