Zapraszam na niezwykle bliską mi galerię z pięknego ślubu Kai i Łukasza.

Rzadko kiedy wiem tak wiele o ludziach, których fotografuję. Z Kają i Łukaszem znamy się od zawsze, albo i dłużej. Poza przyjaźnią, zamiłowaniem do sportów zimowych, biwaków i sylwestrów łączyły nas też w pewnej mierze zdjęcia. Z Łukaszem pracowalismy wspólnie przy kilku sesjach produktowych, a Kajce zrobiłem jedną z moich pierwszych sesji portretowych ponad 13 lat temu. Zdjęcie z tej sesji wisi w ramce w jej rodzinnym domu i załapało się, obok sukni, na jednym ze zdjęć które zdobyło 17 miejsce w kategorii Family Love w konkursie ISPWP. Zawiły wątek, i trudne zdanie wielokrotnie łamane, ale może to znajdziecie.

Nagroda ISPWP – Wedding Photography Contest – 17-te miejsce

Byłem niezwykle zaszczycony i wzruszony, kiedy Kaja i Łukasz poprosili mnie o bycie ich fotografem ślubnym. Myślę, że był to dobry wybrór, a efektm jest jeden z moich najlepszych reportaży. Może ciężko mi to ocenić obiektywnie, ale jestem dumny z tych zdjęć. Na parkiecie praktycznie sami moi przyjaciele (niektórych znam z przedszkola) oraz otoczenie mojego ulubionego Siedliska Kruklin. Tutaj poznałem też ekipę fotobudki kredens, która robi zdjęcia lepsze niż wszystkie inne fotobudki razem wzięte. Sam mam kilka zdjeć od nich na lodówce.

Ceremonia w “Dużym Kościele” w Ełku. To miłe miejsce do fotografowania z bardzo przyjaznym Księdzem, i mnóstwem zakamarków. Nawet za piątym razem znajduję tu nowy punkt widzenia. Raj dla fotografa ślubnego

Ceremonia: Kościół Rzymskokatolicki Pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku | http://www.nsj.jupe.pl
Wesele: Mazurskie Siedlisko Kruklin | http://www.mazurskiesiedliskokruklin.pl
Fotobudka: http://fotokredens.pl

© 2018 COPYRIGHT BARTŁOMIEJ ZACKIEWICZ DESIGN BY ROBAK.CO